Sanal Ofis Ve Hazır Ofisin Kullanılması
07:12

Sanal Ofis Ve Hazır Ofisin Kullanılması

Sanal Ofis Ve Hazır Ofisin Kullanılması

Ortaya çıkan yeni iş olanaklarından dolayı ihtiyaç haline genel sanal ve hazır ofis hizmetleri dünya çapında kullanılan ofis çeşitlerindendir.

İş piyasasında çok çeşitli sektörlerin olduğunu görmek ve bu sektördeki firmaların birbirleri ile ciddi anlamda rekabet ettiğini görmek mümkündür. Bulunduğu sektörde bazı kişiler yüksek seviyede başarılı olurken çoğu kişi başarıyı yakalamakta zorlanmaktadır. Daha emin adımlarla ilerlemek isteyen insanlar için giderlerin kısıtlanabileceği olanakların tercih edilmesi gerekebilir. Giderleri kısıtlamak kazancın artmasını sağlar. Kısacası gün içinde ofiste aktif biçimde çalışmayan ve giderlerini düşürmek isteyen girişimciler sanal ofis kavramı ile tanışabilir. Bahsi geçen ofis aracılığıyla müşterilere güvenilir, resmi bir adres sunulmaktadır. Bu sayede şirket olumlu izlenim aldığı için müşteri artışı gerçekleşir. Teknik anlamda firma sahibi sektör içerisinde daha hızlı başarıya ulaşabilmektedir.

Sanal ofis giderleri kısıtlayan ve çok uygun bir fiyat karşılığında kiralanan sistemdir. Haftada bir defa müşterileri ile toplantı yapan kişilerin geleneksel ofis kiralamaları çok masraflı olur. Bunun için fazla bedeller ödemeye gerek kalmadan yeni nesil ofis seçeneklerinden faydalanılabilir. Maddi anlamda ciddi seviye bir kâr sağlar. Kiralanan bu ofis kaliteli bir adrese sahip olmayı beraberinde getirir. Bunların yanında kişi adına kurumsal telefon hattı tahsis edilir ve gelen bütün çağrılar atlanmadan ofisteki sekreterlik hizmeti tarafından karşılanır. Kişi adına çalışan personel, gelen çağrıları not eder, posta ve kargolar alınır, sürecin hepsi eksiksiz bir biçimde kişiye aktarılır.

Sanal Ofis Ve Geleneksel Ofis Arasındaki Fark

Geleneksel ofis kurma sürecine giren kişinin cebinden fazla veya belirsiz para çıkar. Merkezi bir yerden ofis kiralamak imaj açısından mantıklıyken maddi anlamda olumsuz sonuçlar doğurur. Kira masrafı, ofisin dekoru, faturaların kişi üstüne alınmak zorunda olunması, vergi, sabit faturalar, personel masrafı gibi birçok çeşitli gider maddi anlamda zorlayıcı olduğu gibi kişiyi strese sokmaktadır. Sanal ofis ise merkezi yerlerde ofis hizmeti sunar ve bu hizmeti çok uygun fiyatlarla sağlar. Maddi kazancını arttırmak isteyen kişi bu tarz giderlerini minimum seviyeye indirmelidir. Bu nedenlerden dolayı sanal ofisin sağladığı olumlu faktörler değerlendirilebilir. Masrafların giderilmesi ile kişi yapması gereken işlerine odaklanabildiği gibi işi ile alakalı yeni fikirler üretebilir ya da işini büyütebilir. Başarıyı yakalamak için süreçteki bütün detaylara hâkim olmak, sürecin artı ve eksilerini iyi bir şekilde değerlendirmek, aynı zamanda azimli, her daim motivasyonlu biçimde işe devam etmek gerekir.

Hazır Ofis Kullanımı Ve Özellikleri

Sadece işine odaklanmak isteyen iş sahiplerinin tercihi olabilir. Yeni girişimci veya kurumsal firmalar uygun ücrete kiralanan hazır ofis kampanyalarından yararlanma fırsatına sahip olabilir. Bu ofis günlük, aylık, yıllık olacak şekilde farklı seçeneklere sahiptir. Kişi kendisine uygun olan seçeneği tercih eder. Özellikle İstanbul gibi metropol şehirlerde ofis masraflarından kurtulmak ve ofisi düşük maliyetler ile başlatmak için bu tarz ofisleri seçmek çok avantajlıdır. Her gün ofise ihtiyacı olmayan insanlar ise sanal ofisten yararlanabilir ya da toplantı salonlarını kullanabilir. Hazır ofis hizmeti veren Kamara firması bahsedilen bütün hizmetleri kişilere sağlamaktadır. 1400 üstünde bir sürü firmaya hizmet veren firma yeni nesil ofisler konusunda yüksek oranda tercih edilen ve kullanıcıların memnun kaldığı markalardan biridir. Firmadaki fiyatlar 89 TL’den başlayarak kişinin ihtiyacına göre değişkenlik gösterir. Hizmet ve fiyatlarla ilgili detaylı bilgi alınması önerilir.

Neden Tercih Edilmeli?

  • Telefon faturası, su, elektrik, ADSL gibi sabit giderle uğraşılması gerekmez. Bu faturalar hazır ofis tarafından ödenmektedir.
  • Temizlik, sekreterlik hizmeti verilir, kiralanan ofiste bütün ekipmanlar mevcuttur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *