17:18

Paykwik

Paykwik

Bilişim teknolojilerinin güvencesi altında olan Paykwik sanal kartlar, artık dünyanın bir çok ülkesinde aktif. Ucuz, güvenilir, hızlı ve pratik; Paykwik’i en doğru anlatan sözcükler.

Kredi kartlarında olduğu gibi kullanıcının hesap bilgilerinin çalınma olasılığı da yok. Paykwik kart fiziki bir kart olmadığı için kaybolması, kart bilgilerinin ele geçirilmesi gibi bir tehlikesi yok. 10 eurodan başlayan limit kullanıcı için cazip. Almak istenilen ürün veya online oyun oynamak, bahis sitelerine para aktarmak isteyenler için Paykwik sanal kart tercih edilebilir özellikleriyle, dünyada en fazla ilgi gören ve kullanılan bir kart. Resmi satış bayilerinin müşteri temsilcisi ile kurulacak iletişim sonrasında istenilen limitte karta sahip olunabiliyor.

Kişisel bilgiler sorulmadan, aidat istenmeden kart alma olanağı, Paykwik kartın avantajları arasında. Alışverişlerde komisyon ücreti de oldukça düşük. Kolay kullanımı olan Paykwik sanal kart, sms veya mail adresine gönderilen 19 haneli pin kodu ile alışverişin kapılarını açıyor. Paykwik kodu kişiye özel olarak düzenleniyor ve harflerden, sayılardan oluşuyor; tabii bu şifrenin üçüncü şahıslarla paylaşılmaması gerekiyor. Ödeme bölümüne şifre girildikten sonra zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde para transferi, iki dakikada tamamlanıyor.

Paykwik kartın bir diğer özelliği de tek ödemeli olduğu için alışveriş işlemi tamamlandığında kartın bloke olması. Yani kartın ikinci kez kullanıma kapalı. Kartın içerisinde para kaldıysa bayiden isteniyor, kalan tutar kullanıcının banka hesabına iade ediliyor.

Kullanıcının kontrolünde, yatırılan limit kadar harcama yapılan Paykwik sanal kart, bütçe aşımına da engel oluşturuyor. Resmi satış bayileri 7/24 canlı destek sunuyor. Kullanıcı aldığı kartı iptal etmek istiyorsa bayi, içerideki parayı geri ödeyerek kartı iptal ediyor. Paykwik kartın kullanım koşulu 1 yıl. Bu süre içerisinde kart kullanılmamışsa bile otomatik olarak kapanıyor.

https://www.paykwik.org/

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *